Nasi specjaliści

Wszyscy lekarze pracujący w naszym centrum są wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny i z wieloletnim doświadczeniem. Zapoznaj się z ich profilem zawodowym.

Dr n. med. Paweł Baranowski

Absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista neurochirurg, dr n. med., uczeń prof. Jana Haftka.
Dyrektor Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie.
Zajmuje się leczeniem pacjentów ze schorzeniami i urazami kręgosłupa. Swoje wieloletnie doświadczenie i umiejętności przekazał młodej kadrze lekarskiej , która obecnie z nim pracuje. Wykładowca na wielu zjazdach i konferencjach naukowych, wykładowca w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie.
Stale współpracuje z ośrodkami zagranicznymi i doskonali swoje umiejętności chirurgiczne. Wprowadził w szpitalu nowe techniki operacyjne w chirurgii kręgosłupa : met. ALIF -dostęp przedni w dyskopatii lędźwiowej i kręgozmykach , met. ELIF - dostęp tylno boczny w dyskopatii lędźwiowej. Wieloletnia praktyka w operacjach implantacji protez ruchomych dysków, stabilizacjach kręgosłupa, operacjach kręgozmyków, spondyloz.

 

Specjaliści w leczeniu kręgosłupa

setki operacji rocznie
wieloletnie doświadczenie
szereg
publikacji
wykłady na konferencjach
najnowsze techniki leczenia